Kiedy wyjdzie kolejna czesc Killzone?

Kiedy wyjdzie kolejna czesc Killzone?

Lip 28
Kiedy wyjdzie kolejna czesc Killzone?

Nie zepsuć niczego, ale będziesz latające helikoptery, buldożery i czasami kradną latania przez okna. Z gry w tych dniach tylko trwające około 8-10 godzin, wspaniale było zagrać w grę, która była maraton długości. Było tak wiele znaków szczególnych misji do udziału w innej niż rzeczywista historia-nie trzeba dodawać, że gra będzie utrzymywać was zajęty.

Moim zdaniem tak naprawdę są cztery główne postacie; czwarty jest Los Santos, miasto, w którym wszystko to odbywa. Los Santos jest oparta na Los Angeles i próbuje replikować szalone aspekty tej dziedzinie. Musisz plaże biegać w, baz wojskowych w celu infiltracji, ekskluzywnych rezydencji do inwazji, a nawet dzikie zwierzęta, aby strzelać. Najlepszą częścią tego świata jest to, że wracamy z lub bez ciebie. Na przykład, widziałem szybki pościg i ostatecznie sprawca zatrzymał się i wysiadł z samochodu i tam był ogromny strzelanina między nim a policją. Gra jest po prostu wręcz zabawne.

Kiedy wyjdzie kolejna czesc Killzone?

Przy tak dużej grze, trudno byłoby sobie wyobrazić ich skupienie się na wizualizacji, prawda? Rockstar naciska starzenia PlayStation 3 i Xbox 360 do granic możliwości. Podczas gdy grasz, tylko latać nad oceanem i podziwiać, jak wspaniały jest i jak fale są w. To nie wszystkie tęcze, chociaż- grafika nie okupiony. Było wiele razy, gdy framerate by zanurzyć w dół dość istotny, zwłaszcza gdy jesteś w bardzo zaludnionym miejscu pełnym znaków NPC. Najgorsze wydawało się, kiedy jechaliśmy w środku dzielnicy ekskluzywnej Michaela.

Mając tak wiele rzeczy do zrobienia i doświadczenie to naprawdę czuje się jak ta gra się nie kończy. Nawet po przejściu gry i wszystkie główne zadania poboczne, ciągle jestem zajęty innymi zadaniami. Na przykład, próbuję uruchomić bar z Michaelem, a nawet grać na giełdzie z wszystkich moich bohaterów. A nie ma nic bardziej zabawne niż wyskakując z płonącego samolotu swoim i otwarcia spadochron, aby cieszyć się widokiem.
Wpis zawdzięczamy