Czy oplaca sie kupic Playstation Eye?

Czy oplaca sie kupic Playstation Eye?

Wrz 22


<p>Czy oplaca sie kupic Playstation Eye?</p>
<p>” title=”
<p>Czy oplaca sie kupic Playstation Eye?</p>
<p>„>
<p>Gry wideo po raz pierwszy trafili na scenie pod koniec lat 70-tych i jest nadal silny. Pojawienie się wersji głównej warunkiem ludziom możliwość grać swoje ulubione gry, gdy chęć uderzyć. Każdego roku programiści i  twórcy przedstawili lepszą grafikę, nowe gry i mnóstwo ulepszeń, aby utrzymać ludzi wracają po więcej.<a  href=poradniastopy.pl/kontakt/ Najnowsze szaleństwo przetacza się przez graczy są interaktywne gry, które wymagają fizycznego ruchu z graczy podczas gry. Więc w jaki sposób nowy Xbox Kinect stos do istniejących typów „ruch” gry?

Cały ruch ciała

Najbardziej oczywistą zaletą Kinect jest możliwość używania całego ciała w grze. Nie ma potrzeby, by miernika, kołem wand lub kierownicy. Dołączony Kamera śledzi ruchy twojego ciała i wykorzystuje ten ruch, by kontrolować grę. Komenda „Pauza” i „Menu” można wywołać poprzez pewne gesty.

Ale to wykracza poza to. Jeśli tańczy swoje serce daleko w grze tanecznej i chcesz kręcić się dookoła, po czym kręcić. Gracz w grze będzie reagował na swojej wirowania ruch. Można również skakać, kopać i robić prawie każdy rodzaj ruchu fizycznego, natomiast kopie gry swoich działań. Jest to duża poprawa w stosunku do innych podobnych gier, które w zasadzie tylko za ruchy ramion przywiązany do różnych kontrolerów.

Konfigurowanie

Pierwsze urządzenie po wyjęciu z pudełka i gotowy do gry jest prosty proces do przodu. Kamera może uzyskać jego Straight Power z Xbox 360 za pomocą poręcznej przewodem USB. Umieść aparat poniżej lub powyżej telewizora. Następnie postępuj zgodnie z poleceniami melodii aparatu do swojego ciała, telewizora i konsoli Xbox. To także poprosi mówić kilka wierszy w celu uzyskania w synchronizacji ze swoim głosem.

Po są skonfigurowane można użyć rękę dokonać macha ruch w pobliżu czujnika. Można też mówić „Xbox”, który spowoduje wyświetlenie paska poleceń. Stąd twoja ręka działa jak wskaźnik na ekranie kliknięcie myszy i opcji wyboru.

Fajne aplikacje

Korzystanie z poleceń głosowych lub ręcznie pozwala także przeglądać różne aplikacje Kinect. Niektóre z tych aplikacji to kanał ESPN i Zune sklep muzyczny. Użytkownicy mogą korzystać ze swoich rąk, aby poruszać się po różnych wyborów muzycznych lub filmów w trybie sci-fi, który z pewnością spodoba się techników w rodzinie.

Dla osób, które wolą mówić niż fali, polecenia głosowe mogą być również wykorzystywane do przewijania wniosków i znaleźć to, czego szukasz.

Wpis zawdzięczamy