Ile kosztuje stacja dokujaca dla Playstation 4?

Ile kosztuje stacja dokujaca dla Playstation 4?

Sty 14

Ile kosztuje stacja dokujaca dla Playstation 4?

Cool Nowa technologia Lightcore Skylanders Giants

Kontynuacja bardzo udanej Skylanders: Spyro Adventure jest, nazywa Skylanders Giants. Jedną z wielkich nowych cech tej gry wideo jest wprowadzenie liczb Lightcore. Skylanders franczyzowych z powodzeniem połączone zabawki świata rzeczywistego z grą wideo. Kiedy postać Skylanders jest umieszczone na Portalu Mocy, postać zostaje natychmiast przetransportowany do magicznego świata Skylands. Portal Mocy jest sprzedawana z Skylanders gry wideo, a to interfejs, który łączy dane z grą.

Chociaż istnieją pewne drobne różnice pomiędzy Portalu Mocy w Skylanders: Spyro przygody i Skylanders Giants, są zasadniczo działa w ten sam sposób. Jeżeli dana osoba ma już oryginalną Portalu Mocy od pierwszego spotkania, mogą używać go w Giants gry. Portal świeci, gdy jest on używany i może zmienić kolor też.

Technologia Lightcore wprowadzony w Giants grze ładowarka do telefonu występuje w samych zabawek. Gdy rysunek jest umieszczony na lub w pobliżu Portalu Mocy, postać świeci się. „Zabawka dla Boba, studio Acitivison która opracowała Skylanders Giants udał się do ogromnych starań, aby kolory światła wybranego dla każdego znaku w sam raz.

Które Skylanders Znaki mają funkcję Lightcore?

Wszystkie Skylanders Giant posiadają technologię Lightcore. Istnieje osiem rzeczywiste znaki Giant w grze wideo, po jednym dla każdego z ośmiu Skylanders Elements (powietrze, woda, natura, Undead, magia, Tech, ziemia i ogień). Pięć z tych gigantów zostały już zwolnione. Drzewo Rex, życie Giant ma wiązki miotacz energii, który świeci na zielono, a oczy świecą na niebiesko. Crusher, Ziemia Giant ma kolce barkowe świecić na zielono, a oczy świecą na niebiesko. Bouncer, tech Giant ma duży bieg na jego klatce piersiowej, który świeci pomarańczowe i białe oczy blask. Rój, Lotniczy gigant ma żądła, które świecić żółta i oczy, które Błyszcząca Biała.
Wpis zawdzięczamy