Najlepsze gry RPG z pierwszego Playstation

Najlepsze gry RPG z pierwszego Playstation

Lip 27
Najlepsze gry RPG z pierwszego Playstation

Ale Chrono Trigger to zdecydowanie jedna z najlepszych gier wszech czasów na dowolnej konsoli.

5 – Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars – hybryda gry, która była częścią przygody i część fabularna gra Super Mario RPG był finał Super Mario gry na SNES. To otrzymała bardzo dobre recenzje od czasu jego premiery i konsekwentnie opisywany w wielu listach „najlepszą grą wszech czasów”.

4 – Super Mario World – To jest często uważana za najlepszą grę na platformę SNES. Seria Super Mario jest kapitanem gier platformowych i Super Mario World nie jest wyjątkiem. To była najlepsza gra sprzedaży na Super Nintendo Entertainment System z ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie.

3 – Final Fantasy III – Prawdopodobnie najlepsza gra niewątpliwie najlepszy serii RPG wszech czasów, Final Fantasy. Final Fantasy III miał świetną grafikę 2D, niesamowitą ścieżkę dźwiękową, a był ogromny sukces w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Gra zaapelował do obu zapalonych graczy RPG i przybyszów do RPG.

2 – Super Metroid – Chociaż serii Metroid początkowo nie osiągnął sukces komercyjny, że niektóre z jego odpowiednikami zrobił, Super Metroid dano niemal powszechnym uznaniem po zwolnieniu. Jest uważany przez wielu za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, 2d przygodowa gra akcji w historii.

1 – The Legend of Zelda: A Link to the Past – Ta gra nie może być numerem jeden na każdej liście najlepszych SNES gier w historii, ale dla każdego fana Super Nintendo Entertainment System jest absolutnie musi zrobić listę. Zarówno serii Zelda i charakter link pozostają jednymi z najbardziej popularnych ikon gier w historii gier wideo. Gra jest uważana za jedną z największych gier wideo o dowolnej konsoli wszech czasów.

To jest to. To było złożenie jednego autora dla top 10 najlepszych gier w historii SNES .Lista, podobnie jak wszystkie top 10, top 25 lub top 100 list jest całkowicie subiektywne preferencje autora. Jest to całkiem solidna lista choć jeśli wziąć pod uwagę popularność serii, jednostki gry sprzedane, i ogólnie recenzje gier. Jaka jest twoja lista najlepszych gier SNES?

Samuel Van Der Mur pisze o grach RPG, gier, figurek, gier i maniakiem culture. Czytaj więcej jego artykułów w najlepszych SNES Gry i najlepszych gier RPG.

Wpis zawdzięczamy